Zamknij Używamy cookies i podobnych technologii w celach statystycznych oraz w celu dostosowania serwisu do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
english русский
 

Pontony - Łódź hybrydowa PLPVLINE 350

Pontony firmy Pezal, których przykładem jest łódź hybrydowa PLPVline 350 to propozycja dla wymagających użytkowników oraz dla amatorów większych szybkości i mocniejszych wrażeń na wodzie. Kadłub tej łodzi został zbudowany z włókna szklanego natomiast burty wykonane są z HYPALONu, materiału o wyjątkowej wytrzymałości na uszkodzenia. W skład standardowego wyposażenia tej łodzi wchodzą: konsola sterowa ze wskaźnikiem poziomu paliwa, okablowanie elektryczne, zbiornik paliwa, automatyczna pompa zęzowa, siedzenia dla pasażerów i sternika. Wymiary tego modelu to 350cm długości i 178cm szerokości. PLPVline350 jest to łódź przeznaczona do transportu 4 osób a jej maksymalne obciążenie wynosi 600kg. Parametry techniczne tego modelu pozwalają na zamontowanie silnika o maksymalnej mocy 25,74 kW/35 HP. Wszystkie pontony z linii Pezal Marine charakteryzują się unikalną wytrzymałością dzięki zastosowanej zaawansowanej technologii materiałowej i produkcji.


Elektryczna pompa do pontonów PPP80BD

Elektryczna pompa do pontonów z wyświetlaczem i automatycznym wyłącznikiem. Po przekroczeniu ustalonego ciśnienia następuje automatyczne wyłączenie pompy. Urządzenie umożliwia ustawianie parametrów pompowania: 0-80kPa (co 1kPa) czyli 500L/min. Model PPP80BD jest przystosowany do pracy w dwóch kierunkach: jest możliwe zarówno pompowanie jak i zasysanie powietrza. Pompa zasilana jest akumulatorem z możliwością podłączenia do akumulatora zewnętrznego. W zestawie jest również wąż i złączki do pompowania pontonu oraz ładowarka do akumulatora. Model ten stanowi idealne uzupełnienie oferty pontonów i łodzi hybrydowych PEZAL MARINE LINE.Silniki zaburtowe

silniki zaburtowe

Linia produktów Pezal Marine przede wszystkim może się poszczycić coraz bardziej powszechną i docenianą marką SeaKing. Silniki zaburtowe z naszej oferty można podzielić na spalinowe i elektryczne. Pierwsza grupa to urządzenia o mocach od 2,6HP do 25HP, a specjalnie dobrane przedziały mocy silników pozwalają w pełni wykorzystywać limity narzucone polskim prawem. Jeśli chodzi o silniki zaburtowe elektryczne istnieje jeszcze podział na urządzenia o przeznaczeniu ogólnym (również morskim) oraz dedykowane jedynie słodkowodnym akwenom.